درباره ما

درباره ما

قهوه مکا یکی از اولین برشته کاران (روستینگ) و تولید کنندگان قهوه در ایران می باشد که در سال ۱۳۱۰ در تهران تاسیس و در زمان کوتاهی به یکی از بهترین و مشهورترین قهوه فروشی ها در ایران تبدیل شد. قهوه مکا در ابتدا با نام قهوه ایران و سپس به نام قهوه مکا تغییر نام یافت.

دلیل ماندگاری قهوه مکا در این حدود ۹۰ سال استفاده از بهترین دانه های قهوه خام از بهترین مزارع دنیا با بهترین کیفیت بوده تا بتوانیم نیاز شماعزیزان را به بهترین نحو پاسخ دهیم. نکته جالب در خصوص این مجموعه اداره کردن نسل به نسل آن در این ۹۰ سال تا کنون بوده و مهمترین هدف ما در تمامی این ۹۰ سال بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی قهوه مکا بوده است

با پیشرفت صنعت قهوه در دنیا قهوه مکا با خریداری ماشین آلات پیشرفته شروع به تولید محصولات گوناگون از قبیل کافی میکس کاپچینو هات چاکلت و غیره کرده که بتواند نیازهای شما مشتریان گرامی را با بهترین کیفیت تامین نماید.

قهوه مکا هم زمان با تولیدو عرضه انواع قهوه مبادرت به تهیه وعرضه انواع دستگاه ها وابزارهای لازم برای دم آوری قهوه در منزل ویا محل کار شما عزیزان نموده است. به نحوی که با ارائه این لوازم و دستگاهها و همچنین آموزش شما مشتریان غزید همانند بتوانید همانند یک باریستای با تجربه از آماده کردن قهوه توسط خودتان لذت بده و یک نوشیدنی دوست داشتنی را تهیه نمایید.